E-Ticaret Danışmanlığı

Hem yurt dışında iş yapmak isteyen Türkiye vatandaşları için uzman çözümler üreten Globaltrust; online ödeme ve tahsilat (PayPal, Stripe vb.) ve e-ticaret(Amazon,Etsy ve Ebay vb.) gibi konularda profesyonel hizmetler sunuyor.

E-Ticaret Danışmanlığı

Hem yurt dışında iş yapmak isteyen Türkiye vatandaşları için uzman çözümler üreten Globaltrust; online ödeme ve tahsilat (PayPal, Stripe vb.) ve e-ticaret(Amazon,Etsy ve Ebay vb.) gibi konularda profesyonel hizmetler sunuyor. Dijital girişimlerde bulunmak isteyenler için e-Ticaret danışmanlığı yaparak, Amazon, Etsy, Ebay gibi online platformlarda en büyük yardımcınız oluyor.

Vergilendirme sistemlerini yakından takip eden Globaltrust, gerekli prosedürleri ve işlemleri sizin yerinize yürüterek hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenize de katkı sağlıyor. Özgün ve yenilikçi online iş programlarının ve platformlarının kurulumlarının her aşamasında yanınızda olan Globaltrust, hukuki ve finansal konularla yakından ilgilenerek işinizi en verimli şekilde büyütebilmenize olanak tanıyor.

Ödeme ve tahsilat kanalları ile ilgili yasal prosedürleri sizin yerinize takip eden Globaltrust, yatırımlarınızı güvenli bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor. Hızla gelişen IT ve FinTech alanlarında da danışmanlık hizmeti sunarak, farklı pazarlara girebilmenize ve yeni nesil teknolojiler ile iş yapabilmenize imkân tanıyor. Uluslararası vergi ve yatırım sistemlerini yakından takip eden ve yenilikçi fikirler sunan Globaltrust, teknoloji entegrasyonu konusunda da yardım ediyor.

PayPal ve Stripe gibi dünyada bilinirliği yüksek olan ödeme alma kurumlarında hesap açılımı, tahsilat prosedürleri ve paranızı çekme gibi işlemlerde sizlere yardımcı oluyor. Markanızı dilediğiniz pazarda en kârlı ve verimli şekilde büyütmenize yardımcı olurken, yasal ve hukuki prosedürleri de sizin yerinize gerçekleştiren Globaltrust, işlerinizi bir adım öteye taşımanızı mümkün kılıyor.

Globalleşmek için ilk adım GlobalTrust!

Formu Doldurun Sizi Hemen Arayalım

    Ücretsiz Danışmanlık Almak İçin Bizimle İletişime Geçin

      Sizi Arayalım WhatsApp